
![]()
Alcon
Alcon
Mensen helpen om beter te zien.
Ons gezichtsvermogen is een geweldig zintuig, maar ook een gave waarmee we verstandig moeten omgaan. Miljoenen mensen overal ter wereld zijn dit zintuig kwijtgeraakt door oogaandoeningen die met de juiste middelen en expertise hadden kunnen worden behandeld of voorkomen.
Alcon Eye Care is de nieuwe oogheelkundige divisie binnen de Novartis groep. Deze nieuwe afdeling omvat chirurgische en farmaceutische producten van Alcon en de contactlenzen en onderhoudsproducten voor lenzen van CIBA Vision. Het wordt daarmee een wereldleider in oogheelkunde, met het breedste gamma aan chirurgische-, farmaceutische- en vision care producten op de markt.
CIBA Vision staat wereldwijd aan de top inzake onderzoek, ontwikkeling en productie van contactlenzen en onderhoudsproducten voor lenzen. Het bedrijf brengt oplossingen op de markt die aangepast zijn aan alle levenswijzen, voorkeuren en noden van onze klanten in meer dan 70 landen.
Ga naar www.alcon.com of www.cibavision.com voor meer informatie over gezonde ogen.
Onze visie

Meer weten over de missie en de ambities van Novartis.
Novartis in België

Maak kennis met de verschillende vestigingen van Novartis in België.
nl